Kā jūs gatavojat kaņepju cepumus? Kaņepju ēdieni ir patiešām foršs veids, kanabinoīdu iegūšanā. Jo, pirmkārt, marihuānas uzņemšana garantē ļoti intensīvu un ilgstošu efektu, ko nedod citi uzņemšanas veidi; otrkārt, pastāv iespēja apvienot kaņepes ar šokolādi, kas pati par sevi ir lieliska un ļoti garšīga ideja. Šī iemesla dēļ mēs esam nolēmuši jums iedot savu iecienītāko izcila deserta recepti, kas pagatavots ar mūsu iecienīto augu: iemācīsimies pagatavot šokolādi un kaņepju brauniju. Itālijā kaņepes ar augstu THC līmeni ir nelegālas, bet Amerikas štatos, kas ir ieguvuši pilnīgu legalizāciju, šis deserts ir ļoti populārs tiem, kas vēlas lietot marihuānu bez smēķēšanas.
  Pirms pāriet uz faktisko recepti, mēs vēlamies jums atgādināt, ka kaņepju lietošana pārtikā var radīt ļoti intensīvu efektu (mēs par to uzrakstījām rakstu!): Šī iemesla dēļ, ja jūs pirmo reizi veicat šo eksperimentu, mēs iesakām iet mierīgi. “uzņemšana un pirmām kārtām jāatceras, ka ēdamajiem ir vajadzīgs ilgs laiks (no 45 minūtēm līdz 1,5 stundas), lai tie būtu efektīvi un parādītu kanabinoīdu iedarbību; tādēļ, ja nepamanāt tūlītēju efektu, nepalieliniet devu, vai arī jūs riskējat ar pārdozēšanu. Vienkārši uzgaidiet. Vēl viena piesardzība ir nodrošināt citrusaugļu pieejamību, faktiski augļu, kas ur bagāts ar C vitamīnu, uzņemšana palīdz atgūties no pārāk intensīva vai pārāk ilgstoša efekta (jā, jo ar kaņepju ēdamajiem kanabinoīdu iedarbība var ilgt līdz 5 vai 6 stundas).
  Tagad pāriesim pie procedūras, lai pagatavotu šokolādes un kaņepju bauniju, recepte ir sadalīta 3 posmos: vispirms jūs saskaraties ar kaņepju dekarboksilēšanu, pēc tam gatavosiet kaņepju sviestu un beidzot šokolādes desertu. Pirmie divi soļi jāveic laicīgi, jo kaņepju sviestam ir nepieciešams vismaz 5 stundas atdzesēšanas, lai to izmantotu cepumos. Sastāvdaļas šokolādes un kaņepju braunija pagatavošanai:

  -1-2 grami kaņepes pēc izvēles (ja jūs to darāt pirmo reizi, sāciet ar 1 gramu un pēc tam apsveriet iespēju palielināt devas nākamajā eksperimentā!) Vai 1g CBDITALY Hash 10% CBD. 
  -120 gr sviesta 
  -2 olas 
  -100 gr baltā cukura 
  -100 gr tumšās šokolādes 
  -30 grami kakao pulvera 
  -60 grami miltu kūkām
  -½ tējas karote sals 
  -½ tējkarote cepamā pulvera

  Kaņepju dekarboksilēšana marihuānas cepumu pagatavošana 
  Šim procesam, kas ir būtisks, lai nodrošinātu THC aktivizēšanu, krāsns būs jāuzkarsē līdz 110°C, smalki un vienmērīgi sasmalciniet kaņepes, izklājiet to uz cepešpannas, kas izklāta ar cepampapīru, un cepiet apmēram 45 minūtes. Ar šāda veida  kaņepju sildīšanu jūs esat ieguvuši kanabinoīdu aktivāciju. 
  Kaņepju sviesta pagatavošana 
  Lai iegūtu vislabāko ražu, ir svarīgi apvienot kaņepes ar taukainu produktu, sviests ir absolūti ideāls šai procedūrai, pretējā gadījumā, ja vēlaties to aizstāt ar augu taukiem, varat izvēlēties neapstrādātu augstākā labuma olīveļļu (60ml). Ja vēlaties saražot nedaudz vairāk produkta, varat to paturēt dažas dienas ledusskapī ,vai ilgāku laiku saldētavā.
  Ielieciet sviestu katliņā ar lielu daudzumu ūdens (mīkla ir jāpārklāj), pievienojiet dekarboksilētud kaņepjus un vāriet apmēram 1 stundu ļoti zemā temperaturā, bet vārīšanas laikā pievienojiet karsto ūdeni, ja šķidruma daudzums šķiet pa maz. Gatavošanas beigās filtrējiet caur smalku sietiņu un izmetiet kaņepju atlikumus. Tagad ,pirms lietošanas, maisījumam jāļauj vismaz 5 stundas atdzist ledusskapī. Šajā atdzesēšanas laikā sviests atdalīsies no ūdens, un pēc 5 stundām ledusskapī, jūs varat viegli izgatavot no tā nūju.
  Sagatavojiet šokolādes un kaņepju braunijus Uzkarsiet cepeškrāsni līdz 180°C. Visas sastāvdaļas apvienojiet lielā bļodā, iepriekš sviestā izkausētu sviestu un smalki sagrieztu šokolādi, intensīvi samaisiet.
  Paņemiet cepampannu, kas izklāta ar pergamenta papīru, un ielejiet mīklu, rūpējoties, lai maisījums būtu vismaz 2 pirkstu augstumā. Cepiet 20-25 minūtes, iekšpusei jāpaliek mīkstai, un ārpusei jābūt kraukšķīgai. Pēc izņemšanas no krāsns ļaujiet tai atdzist un baudiet savu šedevru lēnām un nepārspīlējot!

  lv
  Open chat
  Labdien, mēs esam CBDITALY!
  Visiem jaunajiem klientiem 2g Amnesia — bezmaksas par pirmo pasūtījumu sākot no 50€
  Ja vēlaties uzraksti mums!