Eiropas parlaments ir nobalsojis par THC ierobežojuma paaugstināšanu rūpnieciskajām kaņepem no 0,2% – 0,3% un atļava ka cbd produkti un kaņepes attiecina ES tirdzniecībai. Eiropas Parlamentam nav galīgā vārda attiecībā uz lauku saimniecību politikas pārskatīšanu, taču kaņepju aktīvisti Eiropā aplaudēja pārliecinošajiem balsojumiem, lai Eiropas kaņepju THC ierobežojumi tiktu saskaņoti ar tiem, kurus izmanto Amerikā.

  cbditaly kanepju zeidi

  THC līmeņa paaugstināšana ļautu jaunām šķirnēm ienākt tirgū un audzēt tas. Rezultātā kultūraugi būtu labāk pielāgoti dažādu ES teritoriju klimatiskajiem apstākļiem, pirmdien paziņoja Eiropas rūpniecisko kaņepju asociācija. Balsojumi tika veikti, lai noteiktu Eiropas Parlamenta nostāju par ierosināto kopējās lauksaimniecības politikas reformu, kas noteiks, kā Eiropas Savienības lauksaimniecības subsīdijas tiks veiktas pēc 2020. gada. Grozījumi, kas ietekmē kaņepju nozari, bija šādi: 8. un 93. grozījums, kas palielinātu THC robežu kaņepju augiem uz lauka līdz 0,3% no pašreizējā 0,2% līmeņa. 234. grozījums, ar kuru kaņepes pievienotu nozarēm, uz kurām attiecas ES tirdzniecības standarti, ļaujot noteikt kritērijus produktu klasificēšanai, to izskatam, konsistencei, produkta īpašībām un ierobežojumiem attiecībā uz noteiktu vielu un darbību izmantošanu.

  Pilnvaras pieņemt un grozīt tiesību aktus un pieņemt lēmumu par ES budžetu ir sadalītas starp Eiropas Parlamentu, Eiropas Savienības Padomi un Eiropas Komisiju. Eiropas Parlamenta deputātus tieši ievēl ES valstu vēlētāji.

  lv
  Open chat
  Labdien, mēs esam CBDITALY!
  Visiem jaunajiem klientiem 2g Amnesia — bezmaksas par pirmo pasūtījumu sākot no 50€
  Ja vēlaties uzraksti mums!